česky  english  deutsch  polski
Správa jeskyní Moravského krasu

Aktuality

 

Slet čarodějnic 

Kateřinská jeskyně      29. 4. - 30 .4. 2017

Správa jeskyní Moravského krasu vás srdečně zve na netradiční prohlídky v Kateřinské jeskyni ve dnech 29. - 30. 4. 2017 od 9:00 do 17:00 hodin.

Vstupné: dospělí 100 Kč, děti: 60 Kč.    

Nutná rezervace předem. Rezervaci si můžete zajistit na telefonním čísle 516 413 161 nebo e-mailem: katerinska@caves.cz 

 

 

 

.

HUDEBNÍ FESTIVAL ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY.

14 - 18. 6. 2017     začátky v 18.00

Agency FCT ve spolupráci se Správou jeskyní ČR pro Vás připravují již 20. ročník hudebního festivalu v neobvyklém prostředí  jeskyní v Moravském krasu. Koncerty jsou jedinečným spojením krásy hudebních tónů, světelné animace a přírodní scenérie.  Vstupenky jsou k zakoupení i v síti Ticket Art a na www.agencyfct.cz , kde naleznete další informace. 

.
Program naleznete zde

 

 

Navštivte  expozice v jeskyních v Moravském krasu

Unikátní expozice s názvem "Jeskyně a lidé" doplňuje prohlídkové trasy v jeskyních Balcarce, Kateřinské, Sloupsko-šošůvských a v jeskyni Výpustek, kde je navíc umístěna rozsáhlá výstava věnovaná celému Moravskému krasu, jeho geologii, objevování, výzkumu či archeologickým a paleontologickým nálezům.  Jednotlivé expozice na sebe volně navazují a provázejí návštěvníka od dob nejstaršího osídlení Moravského krasu až po dnešek. Do expozic se návštěvníci dostanou v rámci prohlídkové trasy. Výstava ve Výpustku je volně přístupná v patře správní budovy jeskyně. Více...

.

Průvodce po zpřístupněných jeskyních České republiky pro chytré telefony.

Správa jeskyní ČR pro vás připravila  aplikaci pro chytré telefony  - Průvodce po zpřístupněných jeskyních České republiky. Stáhnout si ji můžete zde nebo ze zobrazeného QR kódu.

 

.

 

TIPY NA VÝLET

 Návštěvu unikátní jeskyně Výpustek můžete  spojit s prohlídkou nedalekého barokního chrámu ve Křtinách (1,5 km od jeskyně), nazývaného též perlou jižní Moravy ( jedna z nejvýznamnějších staveb Jana Santiniho Aichla v Česku a známé poutní místo) .

 .

 

2007 © Správa jeskyní MK, web Shean.cz